Ik dacht dat het me zou helpen: doelen zetten, events plannen. Iets om naar toe te werken. Iets om voor te sporten, iets om het qua eten weer op te pakken. Nou, alles behalve. En juist omdat ik die events heb gepland, voel ik me er des te slechter over als het niet lukt zoals ik wil, omdat ik dan juist wil presteren! Herkenbaar? Heb je een doel, maak je plannen, maar hou je je er niet aan en voel je je nog schuldig ook. (En raak je nog ongemotiveerder…) Zo voel ik me nu in ieder geval. Ik eet alles wat los en vast zit en daarnaast sla ik de laatste tijd ook regelmatig mijn work out over. Heus niet zo erg, dat weet ik ook wel, maar toch voel ik me er niet goed bij. Waarom niet? Omdat ik die events heb gepland en juist even die motivatie nodig heb! Ik heb helemaal geen tijd om die kwijt te zijn! Ik ben stomme excuses aan het zoeken om niet naar de gym te gaan, om niet mijn hardloopschoenen aan te trekken, maar om op de bank te gaan chillen met chocolade… Terwijl ik eigenlijk….
Wil rocken in de gym!
En vertel me eens wat jouw komende doelen zijn! Aankomen? Afvallen? Op gewicht blijven?
23 Comments
Gogogo Marit, wat goed! Ik doe met je mee.
Cool, Marlin, go for it!
Wow! Alsof ik mezelf lees! Heb net zon bouw als jij en steeds als ik op vakantie ben denk ik lekker eten want dan heb ik weer wat om te verbranden maar eenmaal thuis is en blijft het skinny! Wil meer spier en inderdaad een laagje vet erover, ik train mezelf leeg! Heel spannend , maar we weten diep van binnen ook wel dat we geen 10kilo aankomen als we blijven trainen maar toch… Het is een andere mindset ! Spannend…
Precies precies precies! Jij snapt het haha! Ook in spier aankomen als doel?
Heb precies hetzelfde hoor meid! Ik ben nu aan een detox bezig om weer even terug te gaan naar gezond leven. Was ook allemaal shit aan het eten, terwijl ik dat niet wilde. Omdat ik steeds last heb van een blessure ging ik van 4 keer per week hardlopen naar twee keer per week een half uurtje, naar 0 keer en alleen maar workouts van internet. Dat laten verslonzen is echt killing.. Maar niet altijd perfect zijn en kunnen zijn is menselijk en niet erg. Jezelf herpakken en opnieuw proberen! You can do it! And so can I 🙂
X Wilmke
Ahh wat tof! nieuwe doelen wordt je altijd gemotiveerd van! Ik blijf even lekker mooi op gewicht! Weer een goede balans zoeken, lijkt me uitdaging genoeg en echt heel fijn als ik deze weer vind! Heeeel veel succes met je nieuwe doeltje!!!
Mooie blog! Mijn doel voor de komende tijd? Balans! Een gezonde balans vinden (en houden) tussen mijn eten (gewicht) en alle dingen die ik graag wil doen. Een strijd waar ik al best lang mee bezig ben. Maar ik geef niet op, het gaat lukken!
Hey Lianne! Wat een goed doel! Wat maakt dat het tot nu toe nog niet goed lukt qua balans? Zet ‘m op!
Wat een spannend nieuw doel! Ik vind het zelf ook erg lastig om het getal op de weegschaal hoger zie worden, terwijl ik eigenlijk ook echt niet meer af wil vallen en juist graag gespierder word.. Heel veel succes!! Ik ben benieuwd naar je voortgang de komende tijd.
Dus jij doet gezellig met m’n doel mee, Nathalie!? Zou fijn zijn 😉
In ieder geval de ideale tijd om te bulken! 😉 Zelf blijf ik een beetje rond onderhoud eten, gewoon lekker trainen en kijken of er misschien nog wat vet af kan. Bulken misschien volgend jaar weer!
WAT EEN HEERLIJKE POST IS DIT MARIT!
Mag ik even zeggen dat je me inspireert? 🙂 Heel erg.
Je bent een topper! Ik heb gewoon zin om naar de gym te gaan door jou.
Teni, liebe, jij inspireert mij net zo! Topper! Ahhhh en zin om naar de gym te gaan?! Dat zorgt ervoor dat ik ook weer zin krijg! Super leuk dat we elkaar motiveren! Enjoy NY!
Jou blogs zijn zo leuk en inspirerend om te lezen. Je helpt me echt bij mijn herstel! 🙂
Jou blogs zijn zo leuk en inspirerend om te lezen. Je helpt me echt mijn doelen te bereiken ! 🙂
Wat fijn om te horen, Kirsten, daar doe ik het voor! Dank voor je berichtje! 🙂
oeps, dat ging niet helemaal goed
Aaaah i looooove de positieve vibe in het artikel! You go girl 🙂 zet hem op. Enne, het gaat waarschijnlijk niet alleen helpen tegen de winterkou, maar ook hoogstwaarschijnlijk tegen die winterdip! Energie voor 10.
Preciessssss, strijd tegen de winterdip!
Ik vind jou zo leuk Marit! & kan mezelf zo goed in jou herkennen. Nu hebben we ook nog hetzelfde doel. Go for it!
Heel leuk, Tessa, go for it!
Ontzettend bedankt voor deze post Marit! Hoewel je zelf zegt dat je motivatie ver te zoeken is komt deze post op mij heel gemotiveerd over. En deze blog geeft mij echt veel motivatie! Ik wil proberen voor de winter het laatste kleine stukje ondergewicht achter mij te laten en op gezond gewicht te komen. Hopelijk heb ik het dan voor het eerst in jaren iets minder koud :)! Bedankt!
Wat een lieve reactie, ben heel blij dat ‘ie gemotiveerd overkomt! Goede motivatie: de winter! Zet ‘m op!!!